Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní sprint - pár věcí co byste měli vědět

12. 3. 2009

Závod je již za dveřma. Díky vydatným tešťum se připravte že terén bude pořátně promáčený. Předpověď počasí na sobutu: Sluníčko s místními přeháňkama, teplota kolem 1-6°C. No ale v televizi toho napovídají hodně, proto se připravte i na to nejhorší kdyby lilo nebo dokonce sněžilo(to snad nehrozí).Převlíkání bude pod širým nebem pořadatel nezajišťuje přístřeší při případném dešt, nebo živelné pohroměi!! Tratě jsou kresleny ručně a mapy nebudou  vodovzdorně upraveny proto nabádám vzít si vlastní mapníky!!!  (kdyby bylo nejhůř tak nějaké mapníky k dispozici budou - ale to jen pro extra případy nebo lidi co nemaj zkušenosti s OB!)

Dále byl vznesen dotaz, že závody se kříží se závodama na Kosti. Stím já bohužel nic nenadělám, já to sám neveděl. Mě to bylo předhozeno jako hotová věc, "14.3.2009 v sobotu je závod jarní sprit, nechceš se ho ujmout. Já sem řekl ano a s termínem sem nic dělat nemohl, nikdo mi nic víc neřekl". Že tato věc byla řečena i Baldymu a Marcele Šrůtové to jsem vůbec nevěděl a docela mě to překvapilo, ale když sem já dostat toto info že se to kříží, bylo již pozdě. Termín byl danný a já stím nic nenadělám. Tímto se omlouvám a doufám že sem vám tímto neskřížil plány. Bohužel sem pouhý ředitel malýho závůdku, kterej nikdo jinej nechce dělat.

Další věc. Kdyby snad náhodou někdo nebyl s naším závodem spokojenej, tak ať si dopředu nechá připomínky pro sebe. Je nás málo, já jsem navíc nemocnej. Z obrovské  části mi pomáhá Richard Samohýl. Bez něj bych byl v háji. Vymyslel obě tratě, byl v terénu zkontrolovat jestli seděj objekty, maluje mapy, popisy, byl by ochotnej roznášet atp. a na jeho věk to je obdivuhodný a já sem mu moct vděčnej že to dělá.  Tak kdyby se náhodou někomu něco nelíbilo ať si zkusí udělat  sám něco podobnýho. Na nikoho tímto neapelu, ale předem se chci vyhnout případnejm konfliktům. Znám lidi.

Jestli máte ještě někdo něco na srdci, napiště ne komentáře nebo mě osobně na e-mail.

Toť zatím vše.

Děkuji Vám.

 

Těším se v sobotu

Prášek

PkPk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář