Jdi na obsah Jdi na menu
 




 Trať  "A" (S) Dlouhá 3,5Km  
  Příjmení, jméno
 Oddíl  Čas
1. Janeček Olda                               
Kotlářka Praha 20:11
2. Procházka Jan **** 21:39
3. Procházka Tomáš  **** 22:21
4. Klusák Martin **** 23:36
5. Vaněk Petr SK Zbraslav 23:46
6. Urban Hynek **** 24:34
7. Jandera Tomáš **** 25:21
8. Kalina Mirek VŠTJ Ekonom Praha 25:44
9. Šimša Jaromír MFF UK Praha 26:39
10. Šimek Radek **** 27:00
11.-12. Jirků Roman

****

27:16
11.-12. Kršiaková Jana USK Praha 27:16
13. Křeček Zdeněk Sparta Praha 27:26
14. Zach Jaroslav Praga Praha 28:14
15. Novák Miloš Sparta Praha 29:02
16. Chotětický Václav KČT Aš 29:18
17. Šimšová Jana MFF UK Praha 29:56
18. Betková Štěpánka **** 30:07
19. Sýkora Jakub ner. 30:22
20. Janovcová Dana Košice 30:31
21. Fatka Ondřej Praga Praha 33:34
22.-23. Havlena Martin **** 33:43
22.-23. Attl Vladimír Praga Praha 33:43
24. Pruner Petr ner. 34:52
25. Skřivanová Dagmar **** 35:12
26. Sladková Ivana Sokol Tehov 36:01
27. Regal Jan **** 36:13
28. Přibík Jan Praga Praha 36:28
29. Kalonivá Markéta VŠTJ Ekonom Praha 36:21
30. Siblíková Jana OOB Slavia Praha 36:48
31. Hošek Ladislav Sparta Praha 37:09
32. Řada Jakub Kotlářka Praha 37:29
33. Uhlík Jan VSK Přírodověda 37:37
34. Tloušťová Eva Sparta Praha 38:22
35. Völfl Zdeněk **** 38:22
36. Picka Jan VSK Přírodověda 39:02
37. Zachová Lucie Praga Praha  39:39
38. Ježková Regina Meteor Kačerov 39:44
39. Šubrt Jiří **** 41:04
40. Ježková Klára Meteor Kačerov 41:15
41. Sládková Eva Sokol Tehov 41:16
42. Klusáková Jitka **** 41:48
43. Haňkovská Jana Praga Praha 42:35
44. Jelínek Jan **** 42:41
45. Řada Richard Kotlářka Praha 43:15
46. Padilková Lenka **** 43:52
47. Voráčková Eliška **** 44:24
48. Dubský Miloš Sparta praha 44:37
49. Havlena Vladimír **** 44:49
50. Zavadilová Naďa Sparta Praha 45:55
51. Ryšavý Vít Sokol Troja 47:07
52. Řadová Jaromíra Kotlářka Praha 47:26
53. Řyšavá Lubomíra Sokol Troja  48:00
54. Hlavatý Karel Slavoj Praha 48:37
55. Kocmanová Alžběta **** 50:53
56. Simko Mario **** 52:56
       
       
   Trať  "B" (K) Krátka 2,5Km
   
   Příjmení, jméno
 Oddíl  Čas
1. Sládková Zuzana Sokol Tehov 20:36
2. Fatka David ner. 25:05
3. Bednářová Štěpánka  Praga Praha 25:55
4. Havlena Jiří **** 27:54
5. Staňková Petra **** 28:14
6. Gec Tomáš **** 28:30
7. Křemen Štěpán Praga Praha 28:40
8. Šetinová Barbora **** 29:27
9. Fatková Marcela **** 30:11
10. Michal Vojta Praga Praha 31:29
11. Bednář Vojtěch **** 32:35
12. Chmelařová Anna **** 33:21
13. Marešová/Mareš **** 34:05
14. Němcová Jana **** 35:19
15. Šrůta Pavel Praga Praha 37:20
16. Trajhan Filip **** 37:47
17. Kožina Štěpán Praga Praha 38:12
18. Čermán Adam Praga Praha 41:20
19. Šimšová Pavla **** 43:33
20. Havlenová Ivana **** 44:20
21. Šimša Martin MFF UK Praha 44:22
22. Reichl Tomáš **** 49:00
23. Baldrian Tomáš Praga Praha 50:43
24. Pietrovský Jan TJ JM Chodov 51:11
25. Pucherna František  **** 52:13
26. Šimšová Barbora

MFF UK Praha

56:00
27. Svátková Jana **** 56:40
28. Čejková Aneta **** 57:54
29. Svátková Jana OOB Slavia Praha 61:51
30. Reichl Martin **** 62:37
31. Golubko  Evžen **** 66:45
32. Chmelař Vítek **** 68:44
33. Přibíková Agáta Praga Praha 71:08

 

     
MS Přibík Jan Praga Praha 15:22
MS Mikuláš Radek Praga Praha 18:05
       
       
       
       
   **** závodníci bez napsaného oddílu