Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.5.2009

Výsledky 4. závodu ŽPPŽ na Chodověkategorie

závodů se zůčastnilo celkem 251 závodníků z toho 44 v soutěžních kategorii.

HD10L

 Poř.  příjmení, jméno registr.č. čas
 1.  KOHOUT Kryštof  NERXXXX  24:21
 2.  DUŠEK Tonda  DKP0101  25:44
 3.  HAJDUCHOVÁ  Tereza  VSPXXXX  27:22
 4.  BEDNÁŘ Martin  DKP0001  27:31
 5.  GAJDA Jan  VSPXXXX  28:43
 6.  KOPECKÁ Johana  NEReg.  31:08
 7.  ŘEHÁKOVÁ Karouna  NEReg  40:43
 8.  TURINSKÁ Magdalena  TAP0251  49:01
 9.  ROTT Jan  ZVOXXXX  49:07
 10.  VYHNÁLKOVÁ Marie  NEReg.  51:28
 11.  ZUZA Vojtěch  ZVOXXXX  56:07
 12.  MARHOLD Ondra  ZVOXXXX  62:43
 13.  ČTRNÁCT Šimon  NEReg.  75:05
       
 MS  REIDL Jan  NEReg.  25:34
 MS  PODIVÍNSKÁ Pavla  TAP4750  50:29

 

H10

 Poř.  příjmení, jméno registr.č.  čas
 1.  LEIBL Ladislav       LBE0000  23:07
 2.  ZUZA Jakub  ZVO9903  23:23
 3.  JANOVSKÝ Tomáš          PGP0101  26:00
 4.  ŠÍMA Štěpán  ROZ0000  34:59
 5.  MICHAL Vojtěch  PGP0000  35:58
 6.  JEŽEK Jozef

 ODV9900

 36:53
 7.  BALÁČEK Jan  ROZ9901  37:00
 8.  ROUBAL Šimon  ROZXXXX  37:37
 9.  LANZ Vojta  DKP9900  38:37
 10.  ZEMKO Zdeněk  SLA9900  46:17
 11.  KOŽINA Štěpán  PGP9300  51:38
 12.  JANČURA Michal  TAP0004  70:05

 

     
 MS  ZEMKOVÁ Helena  SLA7450  33:22
 MS           ČEPELA Lukáš  NEReg  54:37

 

H12

 poř  příjmení, jméno  registr.č.  čas
 1.  ČERMÁK Adam                  PGP9701  28:12
 2.  MIKEŠ Jan  TAP9802  28:34
 3.  JÍRA Tomáš  ROZ9800  31:06
 4.  GOJ Tomáš  LBE9700  37:04
 5.  NEDVĚD Lukáš  PGP9802  37:09
 6.  VLÁŠEK Jakub  TAP9702  40:51
 7.  KOUHOUT Matyáš  NEReg.  42:22
 8.  ŠPLÍCHAL Jakub  ZVO9801  46:39
 9. ŠŤASTNÝ Michal  ROZ9701  47:45
 10.-11.  KONERS František  KNC9801  49:58

 10.-11.

TOMS Vladislav  SLA9802  49:58
 12.  ONDŘEJČEK Jiří  ODV9800  50:27
 13.  SKOŘEPA Pavel  KPY9701  59:46
 14.  TURINSKÝ Pavel  TAP9701  64:07
 15.  LENZ Eda  DKP9701  74:28
 16.  SHEREWOOD Kenny  TAP9803  90:27
 17.  BARTOŠ Pavel  KRP9801  112:19
 18.  SEMERÁD Tonda  DKP9801  DISK
       
Průměr NOJMAN Matouš DKP9800 (45:58)

 

H14

 poř.  příjmení, jméno register.č. pořadí
 1.  KETTNER Vojtěch  HCE9600  31:14
 2.  ILLNER Vojtěch  DKP9600  36:35
 3.  VESELÝ Jakub  LBEXXXX  41:00
 4.  VÖLF Zdeněk  PGP9602  47:19
 5.  LUSTIG Matyáš  DKP9507  56:47
 6.  JEŽEK Ondřej  SLA9701  65:56
 7.  VOLDŘICH DAN  ASP9508  112:38
       
MS1  PAŠEK Fanda  KAM7600  27:17
MS2  BOCHENKOVÁ Ivana  DKP8550  34:51
MS3  BOCHENKOVÁ Martina  DKPXXXX  35:23
MS4  KOPEČNÝ Mojmír  TAP6402  42:12
MS5  NOVOTNÁ Markéta  NERXXXX  44:26
MS6  NĚMEČKOVÁ Jája  OKP6650  46:17
MS7  FRAHEROVÁ Dana  NERXXXX  53:31
MS8  PROCHÁZKOVÁ Miluše  DCE5450  58:22

 

D10

 poř.  příjmení, jméno  registr.č.  pořadí
 1.  POKORNÁ  Adéla  DKP9951  40:59
 2.  SVÁTKOVÁ Anna  SLP9951  55:05
 3.  KOLÁŘOVÁ kateřina  ZVO9853  68:08
       
 MS  BEDNÁŘOVÁ Štěpánka  PGP9750  34:34

 

D12

 poř.  příjmení, jméno  registr.č. čas
 1.  ZIMMEROVÁ Kateřina  ZVO9852  40:01
 2.  KUBÁNOVÁ Eliška  PGP9752  44:45
 3.  VYHNÁLKOVÁ Barča  NEReg.  46:11
 4.  HÁJKOVÁ Eliška  ZVO9851  46:42
 5.  REPISKÁ Amálka  NEReg  48:14
 6.  SIEGLOVÁ Eliška  MFP9956  48:38
 7.  SLADOVNÍKOVÁ Eliška  ZVO9752  51:08
 8.  POLÍKOVÁ Kateřina  TAPXXXX  53:45
 9.  POLÁKOVÁ Terka  TAP9853  57:35
10.  EDLOVÁ Tereza  NEReg.  70:52

D14
 poř.  příjmení, jméno  registr.č.  čas
 1.  HLUBUČKOVÁ Kristýna   KAM9551  31:35
 2.  PROCHÁZKOVÁ Marie  KAM9554  32:42
 3.  HRABÁNKOVÁ Klára  PGP9654  35:25
 4.  JANOVSKÁ Kateřina  PGP9850  37:13
 5.  JEŽKOVÁ Kateřina  SLA9750  41:42
 6.  PAUKERTOVÁ Martina  TJP9650  43:56
 7.  ZÁBRANSKÁ Kristýna  SLA9850  57:15
 8.  MATĚJKOVÁ Žofie  ROZ9550  63:16

HDR

 poř.  příjmení, jméno
 oddíl  čas
 1.  KALOUSKOVÁ Marie  NEReg.  18:32
 2.  ČTRNÁCT  František  NEReg.  20:19
 3.  BOLEHOUSKÝ Michael  EKR  21:12
 4.  LUSTIG Adam  DKP  24:01
 5.  KOVÁŘ Kryštof  VSP  24:11
 6.-7.  KODEJŠ Ondřej  VSP  24:18
 6.-7.  ZAKOUŘIL Matyáš  VSP  24:18
 8.  TRNKA Martin  VSP  24:31
 9.  KOPECKÁ Valentýna  USK  25:32
 10.  BEDNÁŘ Vojtěch  NEReg.  27:00
 11.  NAJMANOVÁ Agátka  DKP  30:19
 12.  TRNKA Marek  VSP  32:00
 13.  LEJBL Jakub  LBE  32:47
 14.  JANDEROVÁ  DVP  34:13
 15.  GAJDA Martin  VSP  35:25
 16.  SPLÍCHALOVÁ Verča  ZVO  38:38
 17.  ??PAHOTNÝ Filip  TJP  38:45
 18.  ŠTRAITOVÁ Jolana  OKP  39:18
 19.  ŠPLÍCHAL Radim  ZVO  39:35
 20.  BRACHTA Adam  NEReg.  40:32
 21.  ŘEHÁKOVÁ Ludmila  DVP  40:37
 22.  SOLAROVÁ Tereza  USK  40:38
 23.  PUCHALSKÝ Jan  VSP  41:42
 24.  ROŽEK Vilém  MFP  43:00
 25.  BALDRIÁN Tomáš  PGP  45:20
 26.  BELOUHOURSKÝ Daniel  EKP  45:39
 27.  GABRIEL Filip  NEReg.  48:17
 28.  SIEGL Matyáš  MFP  48:42
 29.  GABRIEl David  NEReg.  49:15
 30.  HAIŠMAN Jan  DMP  52:22
 31.  HOUŠTECKÝ David  NEReg.  52:24
 32.-33.  STŘELEČEK Kuba  DMP  52:22
 32.-33.  V+D+M NIEDERLOVI  NEReg.  52:28
 34.  DOLEJŠÍ Alexandr  DMP  52:30
 35.  RYSKA Filip  DMP  52:43

 

T7(6)

 poř.  příjmení, jméno  registr.č., oddíl
 čas
 1.  ONDRA Pospíšil  Kotlářka  40:17
 2.  KLÁDIN  TOI1234  42:14
 3.  BLAHUTA Marek  NNNXXXX  42:35
 4.  ROŽEK David  MFK UK Praha  43:00
 5.  KOKOJAN David  NNNXXXX  43:27
 6.  DUBEČ Pavel  SCP8003  44:37
 7.  HODBOĎ Jan  VLI8500  45:07
 8.  ČECH Jan  FSP7900  45:18
 9.  JANDA Martin  DOB8002  45:59
 10.  NĚMEČEK Jan  VSP6201  46:16
 11.  KURFUST Pavel  Stavební Fakulta  46:23
 12.  KHEL Richard  Sparta Praha  46:38
 13.  KOŽICH  Pragovka  47:06
 14.  VÍŤA  NNNXXXX  47:16
 15.  KUČERA Petr  MFP7602  47:40
 16.  ŽALUDEK Jindřich  TZL5410  47:43
 17.  URBAN Hynek  sz(v;r)savsd  48:10
 18.  KETTNER Lukáš  KAMENICE  48:21
 19.  BANER Tomáš  NEReg.  48:25
 20.  SLÁDEK Jan  Tretra Praha  49:35
 21.  HÁJEK Adam  Zvole  50:13
 22.  TOMĚŠ Jarda  Tretra Praha  50:35
 23.  DRAHOŇOVSKY  NEReg.  50:47
 24.  VANĚK Petr  ZBP7302  50:48
 25.  ŽEMNA Tomáš  SCP7105  51:44
 26.  Honza Onsík Valášek  KDC9444  52:24
 27.  KALINA Mirek  NNNXXXX  52:25
 28.  JOŠEK Radomír  NEReg.  52:27
 29.  BENSCH Jan  NEReg.  52:29
 30.  JANOVSKÁ Petra  Pragovka  52:48
 31.  BALDRIANOVÁ Bará  VSP7850  53:01
 32.  CHLOUPEK Pavel  SLP8701  53:51
 33.  MEZNÍK Vláďa  Beroun  53:35
 34.  VÁCHA Pavel  MFP7901  54:35
 35.  RUSÁ Šárka  KAMENICE  54:37
 36.  VÁVROVÁ Veronika  NNNXXXX  57:57
 37.  JIŘÍKOVÁ Dana  Tretra praha  55:38
 38.  ONDŘEJ Štěpánek  Sparta praha  55:50
 39.  BOROVIČKA Milan  FSP6104  56:15
 40.  CEPEK Pavel  NEReg.  57:09
 41.  BOCHENKOVÁ Jana  EKP6150  57:26
 42.  KETTNER Pavel  HOSTIVICE  57:41
 43.  Kájá Kaaya Bořánková  KDC9559  58:17
 44.  SVOBODNÁ Šárka  Kotlářka  59:10
 45.  ?? "neznámí" ??
 ???????????  59:50
 46.  KOLDINSKÝ Jan  KPY8505  59:55
 47.  SLEPROVÁ  NNNXXXX  59:59
 48.  KOHL Jiří  KPY6201  61:12
 49.  RUŽIČKA  asi BEROUN  61:50
 50.  ŠTĚPÁN Blalala  Pragovka  62:48
 51.  PAVLŮ Jaroslav  Dobřichovice  62:50
 52.  TIHONOVSKÁ Jana  Tretra Praha  62:58
 53.  Janča......(něco)  USK PRaha  63:04
 54.  ŘADA Jakub  Kotlářka  63:28
 55.  PUSKA  Pragovka  65:18
 56.  WAGNER Libor  NEReg.  65:50
 57.  LEJBL Ladislav  Beroun  70:18
 58.  FATKA Ondřej  Pragovka  72:20
 59.  Kaácsová Silvia  Pragovka  72:56
 60.  ŠABACKY  NNNXXXX  73:20
 61.  MON......Markéta  NNNXXXX  73:55
 62.  MRÁZOVÁ Ivana  NNNXXXX  74:14
 63.  Miloš  NNNXXXX  76:14
 64.  SOUKUPOVÁ Leona  NNNXXXX  76:56
 65.  JANDA Karel  NEReg.  78:28
 66.  TIHONOVÁ Jindra  Tretra Praha  78:44
 67.  JELINEK  NEReg  78:45
 68.  ŠIMŮNEK  NNNXXXX  79:43
 69.  JANEČEK Pert  NEReg.  80:10
 70.  ŽEMLA Antonín  Odolená Voda  81:11
 71.  ...... Petr  NNNXXXX  81:30
 72.  ŘADA Richard  Kotlářka  90:44
 73.  SETÍNKOVÁ Zuzana  Kotlářka  92:51
 74.  ŘADOVÁ Jarča  Kotlářka  93:07
       
DISK  DANĚK Vojta      Roztoky  DISK

T4
  poř.  příjmení, jméno  registr.č., oddíl
 čas
 1.  KOVÁŘOVÁ Kristýna  Kotlářka  29:35
 2.  KLINKEROVÁ Jitka  KAMENICE  29:38
 3.  BETLACH Miroslav  Kotlářka  33:16
 4.  PROUZOVÁ Jitka  Kotlářka  34:20
 5.  SVÁTEK Vojtěch  SLPXXXX  35:53
 6.  eMBÉČKO  NNNXXXX  35:23
 7.  JANATOVÁ Lucie  DKP8154  35:54
 8.  MIKULÁŠ Radek  NNNXXXX  36:08
 9.  KOČ  MKPXXXX  37:35
 10.  RALLBOVSKÝ Martin  VŠE Praha  38:20
 11.  6LAS  NNNXXXX  39:04
 12.  ŠÍPOVÁ Joňa  BORXXXX  39:12
 13.  ROŽKOVÁ Petra  MFF UK Praha  39:16
 14.  KETTNEROVÁ Lenka  Hostivice  39:34
 15.  DIENEROVÁ Petra  NEReg.  40:07
 16.  LEGOVÁ Lenka  NNNXXXX  40:19
 17.  KALOUK Jiří  NEReg.  40:54
 18.  KRAUSOVÁ Martina  TJP9350  41:17
 19.  PLCH Martin  NEReg.  41:50
 20.  KOMERSOVÁ Jana  Kostelec  42:15
 21.  VIEDMONOVÁ Pavla  NNNXXXX  43:12
 22.  ILLNER Jakub  Kotlářka  43:42
 23.  MAŇÁSKOVÁ Jitka  KPYXXXX  45:29
 24.  BRÁZDILOVÁ Radka  Odolená Voda  45:40
 25.  PÍSAŘOVÁ Radka  NEReg.  46:28
 26.  KOUTNÝ Ivan  Odolená Voda  46:50
 27.  SVOBODNÁ E.  DKP5851  47:40
 28.  DUDOVÁ Hana  Kotlářka  48:31
 29.  ŠÍPOVÁ Jana  Bor  49:01

30.

JANDOVÁ Lenka  Kad  49:33
 31.  MIKULÁŠOVÁ Helena  Pragovka  50:10
 32.  TRUMPEŠ Pavel  NNNXXXX  50:14
 33.  EEROLA Hanna  VŠE Praha  50:41
 34.  SIBÍKOVÁ Jana  SLAVIA Praha  52:49
 35.  ŘEHÁKOVÁ Jana  DVPXXXX  54:25
 36.  KREJČÍŘOVÁ Katka  NEReg.  54:44
 37.  ILLNEROVÁ Daniela  Kotlářka  56:12
 38.  HLAVATÝ Karel  SJPXXXX  59:09
 39.  NĚMCOVÁ Jana  Kotlářka  60:12
 40.  ??TURINSKÁ Ivana  TAP6850  60:52
 41.  CHUDÁN David  VŠE Praha  61:43
 42.  ĎURČAT  Kotlářka  63:35
 43.  JELÍNKOVÁ Petra  NNNXXXX  65:20
 44.  ZMOKOVÁ  SLP4451  66:11
 45.  KLIEGR Tomáš  VŠE Praha  68:36
 46.  KALINOVÁ Markéta  NNNXXXX  74:08
 47.  KAVALEC Martin  VŠE Praha  79:43
 48.  NOVÁKOVÁ Zdenka  NEReg.  80:51
 49.  DENKOVÁ Veronika  NNNXXXX  86:04
 50.  DENKOVÁ Barbara  NNNXXXX  87:04
 51.  BARTOŠ Vratislav  SK Koura  88:35
 52.  PROUZOVÁ Zuzka  Kotlářka  92:03
 53.  BELÁK Václav  VŠE Praha  92:59
 54.  KREIKIRSER  VSPXXXX 121:36
       
   HAVLÍČKOVÁ  NNNXXXX  DISK
 MS  SIEPROVÁ  NNNXXXX  DISK

 

Náhledy fotografií ze složky ŽPPŽ 27.5.2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oprava registraček

(Přemek, 3. 6. 2009 9:10)

Díky Marcele se mi podařilo opravyt několik registraček u žákovských kategorii

prostě nadpis

(OndraP, 1. 6. 2009 10:41)

Jasný, jen do mě..;) Třeba že jsem startoval v 98, kdy už se start pomalu balil..:) Nebo že jsem běžel s recyklovanou mapou..;-)

tak už jen jeden

(KLádin, 31. 5. 2009 22:29)

No vida, tak ještě vymyslet něco na toho Pospíšila a budu první:-)
mohli bysme ho disknout třeba za to, že je z kotlářky...

Oprava Daňka

(Přemek, 31. 5. 2009 19:07)

Aháááá___tak teď tu prověřuju toho Daňka a vidím že neměl opravenou průkazku____běžel prvních 5 kontrol a pak nějak jak chtěl____teda moc se omlouvám___DISK

8 minutový náskok

(OndraP, 31. 5. 2009 17:55)

Tak tak, 5.3/km v krčáku, slušný..;-) Ale tak co, je to trénink... nemá to být třeba 42 min?? :-)

reprezentant v T7?

(KLádin, 31. 5. 2009 16:22)

teda né že by na tom nějak záleželo, ale za 32 by to ten DANĚK nedal ani kdyby měl v prdeli vrtuli, jinak nechápu co by dělal na ppž, místo toho mohl ject vyhrát nominačky na MS...

oprava provedena

(Ředitel Přemek, 29. 5. 2009 20:45)

Omlouvám se, chyba odstraněna.
To jsem rád že se líbili :-)
Přemek

přesun z HDR do HD10L

( Tomáš Hájek, 29. 5. 2009 20:36)

Ahoj Přemku,
Rott Jan, Zuza Vojtěch a O9ndra Marhold neběželi HDR ale HD10L - Přehoď je do správné kategorie. Díky.
Závod byl pěkný.
Tomáš