Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátké hodnocení tréninků za uplynulí čtvrtletí

28. 4. 2009

Už to bude nějakej ten měsíc, co nás začala Ilona před půl rokem trénovat. Na ostro sme začali vlastně až letos od zimy. Naše fyzická a vlastně i psychycká stránka se zlepšila. Oproti Vaškovým super tréninkům, jsou Ilony tréninky opravdu podle našeho gusta i když občas drškujeme. Ilona se pro nás snaží dělat maximum. Vymýšlí pro nás různé tréninkové i mapové hry, snaší se organizovat různé akce atp.

Když si teď vzpomínám, tak zhruba před rokem, když nás trénoval Vašek, tak nás na tréninky chodili pár lidí co bys na jedné ruce napočítal. A ty co přišli, snažili se tréninky bojkotovat, chodit jen tak na houpačky, nebo se jen najíst do Alberta. Nyní, až se občas divím, nás chodí celkem dost. Podařilo se nám získat dokonce i pár nových kousků. Dokonce i ti, co dříve nechodili se najednou zjevili a trénují s náma. Je to dobře. Za tohle sem opravdu vděčnej, protože věřím že všechny naše dorostence i polodorostence orienťák baví. (mluvím z toho co vidím) Někteří sice mají roupy, ale dá se to zvládnout. Nikdy se nenudíme a pak vlastně i co třeba Ilona chybí a jde s námi Tom nebo já osobně, vidím, že se začali lidé respektovat na vzájem.

Podle mě i naše výsledky se zlepšili. Někteří dosahují docela dobrých výsledků v přažské oblasti a i na jiných závodech. Skutečně se ukáže až na Béčkách, ale i ty by mohli dopadnout dobře. Tímto bych prosil i ty, co chodí na tréninky, ale běhaj jenom PPŽ, ať přijedou na nějaký větší závod, protože když už člověk dělá nějaký sport, tak by ho neměl dělat jenom na půl. To ať radši nechodí.

Jinak se blíží pořádáná PPŽ a já doufám že se nás sejde co nejvíc. Ti co chtějí běžet ať včas napíšou na pgp@email.cz . Ovšem tratě sem dělal já a nebude to procházka růžovou zahradou.

Já tím to vše.

Přeji mnoho úspěchů.

Váš assistent trenér

PkPk

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář